Wielki sukces Kiermaszu

Szanowni Państwo,

po podliczeniu naszego kiermaszu okazało się, że zebraliśmy rekordową kwotę 34556,10. Swoje podziękowania jeszcze raz kieruję do Wszystkich Rodziców, Uczniów, Samorządu Uczniowskiego i Wszystkich Nauczycieli,  a zwłaszcza Wychowawców i Nauczycieli Świetlicy oraz Pracowników Obsługi za przygotowania oraz za udział w tym wspaniałym wydarzeniu. 

W szczególności dziękuje Jarosławowi Hanulakowi, Ewie Żemojcin, Karolinie Świąder, Dianie Kapitan, Błażejowi Maćkowskiemu, Pawłowi Kowalewskiemu, Sławkowi Sowińskiemu,  Magdalenie Borowik, Edycie Ciach, Kasi Kaweckiej-Sikorze, Ani Serwik, Joannie Chełkowskiej, Zbigniewowi Szcześniewskiemu, Marzenie Mirosz, Grzegorzowi Bolkowi, Anetce Małkowskiej, Marzenie Markowicz, Beacie Leszek, Ryszardowi Zimie, Joannie Kusztykiewicz, Tomaszowi Ratowskiemu i Grzegorzowi Mianowskiemu, Rodzicom którzy w piątek o 17 przyszli szykować sale, Rodzicom obsługującym kawiarenkę i stoiska, Robertowi Pioterczakowi za świetny pomysł ze zdjęciami, Irenie Kowalczyk za piękne prace Uczniów, Łucji Dąbrowskiej i Anieli Skrobańskiej, które z panią Magdą pakowały pierniczki w sobotę od 8 rano i Marysi Szefer-Witkowskiej, która pomagała przy stoisku w niedzielę. 

Bardzo dziękuję także Rodzicom ze Stowarzyszenia „Blisko. Tuż za rogiem.” za pomoc, której udzielili mi zarówno przy kiermaszu szkolnym jak i przy wspólnym pozyskiwaniu dalszych pieniędzy w niedzielę 11 grudnia na Jarmarku w Podkowie Leśnej. Bez pomocy pani Diany Kapitan, Karoliny Świąder i pana Błażeja Maćkowskiego oraz ich rodzin to by się nie udało. Dziękuję za niedzielną pomoc także pani Agnieszce Szefer, Krzysztofowi Witkowskiemu i Pawłowi Kowalewskiemu. 

Chciałabym bardzo podziękować panu Łukaszowi Kmiecińskiemu, dzięki któremu mogliśmy sprzedawać pyszną herbatkę, na Jarmarku w Podkowie Leśnej, a który mimo że już jest ojcem absolwentów, niestrudzenie szkole pomaga. 

Wszystkim dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie. W imieniu szkoły dziękuję także wszystkim Darczyńcom, dzięki którym będziemy mogli spełnić nasze Marzenie.

Jeszcze raz serdecznie dziękuje za wspaniale spędzony czas
Agnieszka Hein
Dyrektor Szkoły