Przedstawienie „ Zaczarowany świat bajek” 

Uczniowie klas pierwszych mieli okazję przenieść się do „Zaczarowanego świata bajek”. W bibliotece szkolnej, dzięki magicznej księdze,  pojawiły się postaci z różnych baśni. Pierwszoklasiści zobaczyli Czerwonego Kapturka, Sierotkę Marysię, Calineczkę,  Kota  w butach i samą Królową Książek. Całe wydarzenie miało miejsce z okazji przyjęcia uczniów klas pierwszych w poczet czytelników, odbyło się 18 października. 

W inscenizacji wzięły udział uczennice z klasy 4a. Czerwonego Kapturka zagrała Kalina Drożdżak, Kota w butach Marysia Chudolińska, Sierotkę Marysię Lila Mazurkiewicz, Calineczkę Marysia Szefer-Witkowska, Królową Książek Jaga Dembińska. Dekoracje przygotował nauczyciel plastyki p. Grzegorz Bolek. 

Aktorzy poprzez swój występ zapraszali czytelników do czytania książek, a także ich szanowania. Młodzi widzowie wzięli aktywny udział w konkursie ze znajomości  baśni, Pięknie też rozwiązali zagadki, które przygotował dla nich Czerwony Kapturek. Na koniec dzieci otrzymały zakładki do książek, które wykonali dla nich uczniowie klas 4.