|

Konkurs „Zimowa kartka świąteczna” rozstrzygnięty

W konkursie na „Zimową kartkę świąteczną” wykonaną w programie graficznym, który został zorganizowany przez p. Edytę Ciach oraz p. Patrycję Kruglej wyłoniono zwycięzców. Do jury zaproszono p. Grzegorza Bolka oraz p. Marzenę Kuc. Komisja konkursowa miała trudny wybór ze względu na walory artystyczne oraz dużą popularność konkursu wśród uczniów. Prace oceniano pod względem zgodności z tematem, kreatywności oraz samodzielności wykonania. Spośród ponad 60 nadesłanych prac wyłoniono zwycięzców.
Oto oni!
Kategoria klas 1-3
I miejsce- Kalina Skajewska kl.2b

II miejsce- Weronika Mazur kl.1a

III miejsce- Franciszek Chełkowski kl.2a

Wyróżnienie otrzymała:
Maria Szefer – Witkowska kl.1a

Kategoria klas 4-8
I miejsce ex aequo- Wiktoria Macutkiewicz kl.4b, Hanna Murawska kl.4a


II miejsce – Aleks Rymuza kl.6b

III miejsce ex aequo – Szymon Ciastek kl.6a, Jeremi Lebiedziński kl.7a


Wyróżnienie otrzymały:
Julita Jackiewicz kl.7b,

Maria Jalali kl.4a, Catlin Jalali kl.4a

Julia Kalińska kl. 4a

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!