|

Funkcjonowanie szkoły zostaje czasowo ograniczone

Drodzy Rodzice,
Od 12 marca do 25 marca 2020 funkcjonowanie szkół zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
W naszej szkole jeszcze jutro (czwartek) odbywają się zajęcia wychowawczo-opiekuńcze. Natomiast od piątku (13.03.2020) szkoła jest zamknięta. Odwołane zostały także wszystkie zajęcia dodatkowe (w tym komercyjne).
Nasi nauczyciele, za pośrednictwem Librusa, będą wysyłać Państwu materiały do samodzielnej pracy dla uczniów. Rozmawialiśmy dzisiaj z uczniami o bezpieczeństwie w domu, unikaniu miejsc gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe), o tym że nie jest to przerwa wolna od nauki, oraz żeby
przestrzegali w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywają.
Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem
Agnieszka Hein
Dyrektor Szkoły