Finał WOŚP w Podkowie Leśnej

31 stycznia 2021 r. odbył się 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Dzięki zaangażowaniu Wolontariuszy, Organizatorów i hojności Darczyńców udało się zebrać kwotę:
39983,30 zł i 63 euro
Pierwszy raz prowadzona była także licytacja online. Wylicytowane przez darczyńców przedmioty zostały wylicytowane na łączną kwotę 4340zł
Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy dołożyli się do tego fantastycznego wyniku: mieszkańcom, darczyńcom, instytucjom: Restauracji Alebosco, Zarządowi WKD, Urzędowi Miasta Podkowa Leśna, panu Burmistrzowi Arturowi Tusińskiemu i pani Katarzynie Gacek, autorce licytowanych książek.
W szczególności chcemy podziękować Wolontariuszom, którzy od rana do wieczora niestrudzenie kwestowali.
Osobne, szczególne podziękowania należą się wszystkim pracującym w dniu Finału w podkowiańskim sztabie Orkiestry, oraz panu Włodzimierzowi Sarnie za wsparcie w licytacji online.

Jeszcze raz dziękujemy panu Pawłowi Włoczewskiemu z Podkowiańskiego Liceum Ogólnokształcącego nr 60 za świetną organizację, panu Robertowi Jarząbkowi z naszej szkoły za jego opiekę nad Wolontariuszami i ciężką pracę przez cały dzień w sztabie, a także panu dyrektorowi Mariuszowi Płoszaj- Mazurek i pani Oldze Zdybel z CKiO oraz pani Dorocie Staszewskiej z Przedszkola Miejskiego w Podkowie Leśnej.
Dziękujemy Darczyńcom za ogromną hojność! Do zobaczenia za rok!