|

Wyniki konkursu – Zimowa Kartka Świąteczna

Z radością informujemy, że wyłoniono zwycięzców w konkursie „Zimowa Kartka Świąteczna” zorganizowanym przez p. Edytę Ciach oraz p. Karolinę Sadowską. Uczniowie przygotowali wyjątkowe i kreatywne kartki w programie graficznym. Komisja konkursowa miała trudny wybór. Prace oceniano pod względem zgodności z tematem, kreatywności oraz samodzielności wykonania. Spośród wielu nadesłanych prac wyłoniono zwycięzców.
Oto oni!

Kategoria klas 1-3

I miejsce- Teodor Baliński kl. 2b

II miejsce- Franciszek Polak kl. 3a

III miejsce  ex aequo- Alicja Kachel kl. 1b oraz Hanna Tryzno kl. 1b

Wyróżnienia otrzymali:

Ivo Olejniczaj kl. 1a

Jagoda Przyborowska kl.1b

Gabriela Janisiów kl. 1b

Hanna Pioterczak kl. 1b

Wanda Soczyńska kl. 1b

Bruno Godlewski kl. 1b

Maria Sudra kl. 2a

Agata Zdzieszyńska kl. 3b

Kategoria klas 4-8

I miejsce  ex aequo – Zuzanna Goczek kl. 5a oraz Hanna Murawska kl. 6a

Gratulujemy!