Wielkie wyróżnienie naszych Uczniów na Radzie Miasta Podkowa Leśna

W dniu 16 września podczas uroczystej Rady Miasta pan Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Podkowa Leśna, wręczył grawerowane pióra Uczniom obydwu podkowiańskich szkół, w tym naszej Szkoły za uzyskanie najlepszych wyników (100%) na egzaminie ósmoklasisty.
To szczególne wyróżnienie trafiło do rąk 12 naszych Uczniów: Jany Kulik, Konrada Karlickiego, Kacpra Jonaka, Hanny Piłat, Małgosi Hołyńskiej, Weroniki Kuty, Adama Słomkowskiego, Pawła Jarockiego, Julii Zalewskiej, Dominika Bagińskiego, Mikołaja Kołodziejczyka i Bartłomieja Olszańskiego.
Pan Burmistrz złożył także gratulacje Rodzicom naszych absolwentów. Co roku pióra pana Burmistrza były wręczane naszym Uczniom,  ale do tej pory były to dwie odrębne uroczystości. W tym roku wszyscy Uczniowie podkowiańscy zostali razem wyróżnieni.
Podczas tej uroczystości Uroczyście pożegnano także przechodzące na emeryturę dwie nauczycielki panią Hannę Gradkowską ze Szkoły Podstawowej im. św. Teresy (KIK) i  naszą nauczycielką, panią Teresę Grażynę Zabłocką ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy (samorządowej),

Było bardzo miło i uroczyście. Jeszcze raz gratulujemy naszym Uczniom i ich Rodzicom!!!