W fabryce czekolady

Uczniowie klas 4 mieli okazje uczestniczyć w wyjątkowej wycieczce do muzeum i fabryki czekolady E.Wedel. 
Podczas wizyty zwiedziliśmy nowoczesną, multimedialną wystawę, która przybliżyła historię i proces produkcji czekolady. 
Uczniowie mieli również możliwość własnoręcznie udekorować swój torcik wedlowski. 
Wszyscy fantastycznie się bawiliśmy i zrobiliśmy duże zapasy czekolady.