W fabryce czekolady
Uczniowie klas 4 mieli okazje uczestniczyć w wyjątkowej wycieczce do muzeum i fabryki czekolady E.Wedel.
Podczas wizyty zwiedziliśmy nowoczesną, multimedialną wystawę, która przybliżyła historię i proces produkcji czekolady.
Uczniowie mieli również możliwość własnoręcznie udekorować swój torcik wedlowski.
Wszyscy fantastycznie się bawiliśmy i zrobiliśmy duże zapasy czekolady.









