|

Turniej piłki ręcznej o „Puchar Króla”

W minioną sobotę w naszej Szkole po raz trzeci odbył się turniej piłki ręcznej o „Puchar Króla” dla uczniów szkół podstawowych. W rywalizacji obok naszej Szkoły wzięły udział: Szkoła Podstawowa nr 6 z Grodziska Maz, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach i Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Podkowie Leśnej.
Najmocniejszymi drużynami okazali się goście z Michałowic, wygrywając zarówno kategorię dziewcząt, jak i chłopców ???
Statuetki dla najlepszych zawodników trafiły również w ręce reprezentantów Michałowic, Oliwii Hryciuk i Tomasza Maciejka ?? Gratulujemy!
Nasze drużyny zagrały świetnie. Dziewczyny zajęły drugiej miejsce, a chłopcy trzecie!!!!
Gratulacje !
Dziękujemy także panu Arturowi Niedzińskiemu oraz Urzędowi Miasta Podkowa Leśna za organizację turnieju!!!!!