Szkoła przechodzi na nauczanie hybrydowe

Szanowni Państwo,
w związku z nowym rozporządzeniem MEN, szkoła przechodzi na nauczanie hybrydowe.

W dniach 15 marca 2021 r. – 19 marca 2021 r.
do szkoły przychodzą klasy: 1a (B. Tabaczyńska), 2a (S. Plak), 3a (A.Zając).

na nauczaniu zdalnym są klasy: 1b (M. Dobrogowska), 2b (I. Wojciechowska), 3b (Ewa Grabowska)

W dniach 22 marca 2021 r. – 26 marca 2021 r.
do szkoły przychodzą klasy: 1b (M. Dobrogowska), 2b (I. Wojciechowska), 3b (Ewa Grabowska)

na nauczaniu zdalnym są klasy: 1a (B. Tabaczyńska), 2a (S. Plak), 3a (A.Zając).

Plan lekcji dla wszystkich klas pozostaje bez zmian. W przypadku trudności z zalogowaniem się do aplikacji Teams prosimy o kontakt z p. Edytą Ciach (za pomocą dziennika Librus).

Świetlica szkolna będzie dostępna dla uczniów, którzy w danym tygodniu uczą się STACJONARNIE codziennie do godziny 17.00, natomiast uczniowie uczący się w formie ZDALNEJ będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach świetlicowych online w godzinach 15.00-17.00.