Święto Szkoły
Bardzo serdecznie zapraszamy na Święto Szkoły, które odbędzie się już w najbliższą środę, 3 czerwca!
Czeka na Was dzień pełen talentów, kreatywności i dobrej energii.
W programie między innymi:
• wystawa prac uczniów „Colors for Peace”
• prezentacja projektów technicznych „ArchiTEKTURA”
• emocjonujące występy podczas szkolnej Eurowizji.
Harmonogram dnia:
1-2 lekcja- zajęcia obywają się zgodnie z planem
3-4 lekcja- Szkolna Eurowizja
Po Eurowizji zapraszamy do obejrzenia wystawy prac znajdujących się w holu głównym.
Po 4 lekcji- uczniowie zwolnieni do domu.
Zapraszamy do wspólnego świętowania! To będzie wyjątkowy dzień.



