Sukcesy taneczne naszych uczennic

Uczennice naszej szkoły mają ogromne sukcesy taneczne. Tańczą w Formacji Jazzy z Klubu Progresja Tańca w składzie:

1a – Wiktoria Stefańska, Marysia Kenny

1b – Teresa Ostrysz

2a – Antonina Puchalska, Hania Domińska, Łucja Januszkiewicz, Inge Vetter, Zosia Hanulak

2b – Hania Tryzno, Hania Pioterczak, Oliwia Bugaj, Misia Wszelaki, Gabrysia Janisiów, Marysia Kolenda

3a – Amelka Bugaj, Nina Krysińska

3b – Ola Przygodzka, Ola Rosa, Lena Sprycha, Blanka Stefańska

oraz Zosia z klasy 2c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Brwinowie

Maja z klasy 3a ze Szkoły Podstawowej  Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach.

23 marca 2024 r. dziewczynki zajęły 2 miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Dance Game w Kategorii Jazz Formacje Dzieci Easy.

Należy podkreślić, że Dziewczyny zdobyły ex aequo najwyższą ilość punktów z formacją, która ostatecznie zajęła najwyższe miejsce na podium. Jest to trzeci start naszych Dziewczyn.

Debiutowały także 25 listopada 2023 r. na Otwartych Mistrzostwach Mazowsza – Mazovia Open 2023. Wywalczyły wówczas 4 miejsce.

Podczas swojego drugie startu, 24 lutego 2024 r. w zawodach o Puchar Mokotowskiej Fundacji Warszawianka – WODNY PARK w Tańcu Sportowym wywalczyły już 2 pozycję. Ponadto Dziewczyny startują solo w improwizacjach, gdzie również odnoszą sukcesy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.