|

Podkowiański turniej badmintona

W niedzielę, 8 grudnia 2019 roku odbyła się kolejna edycja szkolnych mistrzostw w badmintona – Turniej św. Teresy. Turniej organizowany jest przez Stowarzyszenie Podkowa Sportowa, we współpracy z podkowiańskimi szkołami. W tym roku wielu uczniów naszej szkoły stanęło do rywalizacji. Na zakończenie turnieju rozegrany został mecz między Dyrekcjami Szkoły Samorządowej i Szkoły św. Teresy. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Agnieszka Hein i Robert Pioterczak po raz kolejny zwyciężyła tę rywalizację.
Turniej był wspaniałą zabawą, panowała pozytywna rywalizacja, a wszyscy miło i rodzinnie spędzili czas!
Dziękujemy Stowarzyszeniu Podkowa Sportowa i Szkole Podstawowej nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, a także następującym naszym reprezentantom: Marta Rybnik, Bruno Kowalczyk, Janek Krupa, Luka Eckhoff, Maciek Gabryszuk, Miłosz Szymański, Krystian Golański oraz naszym absolwentom, którzy dzielnie bronili imienia naszej szkoły!