|

O stopień wyżej!

Nowy rok szkolny to także nowy sezon szkolnych zawodów sportowych, który rozpoczęliśmy w poniedziałek 2-ego października w Jaktorowie, Sztafetowymi Biegami Przełajowymi. Wystawiliśmy reprezentacje dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci – ur. 2011 i młodsze. Na starcie w obu grupach stanęło po 11 drużyn, więc konkurencja była bardzo duża.
Pierwsi wystartowali chłopcy, ale mimo rewelacyjnego biegu i świetnej postawy całej drużyny jest 7-me miejsce. 
Bieg dziewcząt też zaczęliśmy znakomicie. Po kolejnych zmianach, ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce – rok temu był brąz. W nagrodę sztafety z Podkowy będą reprezentować powiat grodziski w kolejnym etapie Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – GRATULUJEMY!!!
Reprezentowali nas:
Antek Chełkowski, Antek Przyborowski, Kajtek Pakuła, Michał Lamert, Adam Mianowski, Marcin Szczepański i Adam Gruszecki, oraz Amelia Krutkowska, Martyna Szymańska, Maja Trzykowska, Karolina Chmielewska, Ala Jakubowska, Zosia Kolenda i Roksana Żuk.