„Niech się święci 3 Maja”         

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja to miał być nasz apel – występ przed całą szkołą „w realu”…            Podczas  godziny wychowawczej online zastanawialiśmy się co zrobić, żeby było nie mniej uroczyście, choć „zdalnie”.  Nie od dzisiaj wiadomo, że co dwadzieścia kilka głów to nie jedna, a więc szybko ustaliliśmy plan działania.

Każdy wybrał sobie jakieś ważne hasło lub osobę, które wszystkim nam powinny się kojarzyć z tym niezwykle ważnym wydarzeniem. Bo przecież była to Konstytucja I w Europie i II na świecie.                           Pozostało tylko: przygotować napis, galowy strój i … gotowi do zdjęcia. Wszystkie nasze trzeciomajowe zdjęcia połączył w jedną całość  Krzysztof Dzwonkowski, który stworzył niepowtarzalną, okolicznościową pocztówkę.

Klasa 5c serdecznie pozdrawia i zachęca do obchodów Trzeciomajowego Święta.