|

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Konkurs fotograficzny ,,Jesień w obiektywie” cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Wzięło w nim udział aż 21 uczestników! W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną dzieci wysyłały konkursowe fotografie poprzez platformę Teams. Jesień to magiczny czas, który otula nas swoimi kolorami, odcieniami czerwieni, żółci, brązu i zieleni. Wieczorne mgły, odlatujące ptaki… Czy da się uchwycić ten magiczny czas jesieni?! Uczestnicy konkursu poradzili sobie z tym zadaniem na medal! Wszystkie fotografie nawiązywały do tematu konkursu. Jury konkursu ( P. Marzena Kuc, P. Patrycja Kruglej P. Karolina Sadowska, P. Magdalena Wyszyńska, P. Marta Michalak) dokonało wyboru na podstawie następujących kryteriów: 

  • Oryginalność punktu widzenia fotografa 
  • Stopień przemyślenia kompozycji 
  • Siła wyrazu zdjęcia 
  • Poprawność ekspozycji 
  • Obecność elementów nowatorskich w zdjęciu 
  • Zabarwienie emocjonalne 
  • Trafność uchwycenia niezwykłego momentu 

Wyniki konkursu: 

1 miejsce- Antoni Nabiałczyk 6b/ Oskar Milewski 3a 

2 miejsce- Antoni Chełkowski 3b/ Adam Wajszczak 5a 

3 miejsce- Lena Wójcik 6b/ Laura Milewska 1a 

Wyróżnienia: 

Michał Zięba 4b 

Barbara Jaroszewicz 6a 

Roksana Żuk 3b 

Aleks Rymuza 6b 

Michał Piórkowski 6b 

Zofia Kapitan 4b 

 

Pobierz prezentację (.pdf)