|

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłkę Ręczną Chłopców

W piątek 18 marca w Książenicach odbyły się powiatowe zawody w piłkę ręczną chłopców rocznika 2009 i młodszych. Reprezentacja naszej szkoły w składzie : 

Maj Oskar 

Szary Antoni 

Kulik Ivo 

Hejankowski Stanisław 

Cybulski Paweł 

Kowalczyk Bruno 

Piórkowski Michał 

Zieliński Dominik 

Ustymowicz Michał 

Rymuza Aleks 

Ciborowski Jerzy 

Borowski Gabriel 

wywalczyła 2 miejsce przegrywając jedynie z gospodarzem zawodów. 

Do rozgrywek przystąpiło 5 drużyn; Grodzisk Maz. Nr 6, Grodzisk Maz. Nr 4, Książenice oraz 2 szkoły z Podkowy Leśnej . Zagraliśmy systemem „każdy z każdym”. Pierwszy mecz rozegraliśmy z Grodziskiem nr 6 , wygrywając dużą przewagą, następnie po zaciętej pierwszej połowie przegraliśmy z Książenicami 11:4. Po tym meczu było już tylko lepiej, z Grodziskiem nr 4 wygraliśmy 11:5 a ostatni mecz z sąsiadami z Podkowy zakończyliśmy zwycięstwem 11:7.