II Edycja Festiwalu Eurowizji

W naszej szkole odbyła się II Edycja Festiwalu Eurowizji. Jednak sposób jej przeprowadzenia był nieco odmienny niż w roku poprzednim. Do Eurowizji można było zgłaszać się poprzez Platformę Teams. Aby wziąć udział w konkursie należało wysłać materiał video z nagranym materiałem. W Eurowizji mogły wziąć osoby, które lubią bawić się swoim głosem, kochają tańczyć czy też grać na instrumentach . Konkurencja była duża! Do konkursu mogli przystąpić wszyscy uczniowie z całej szkoły! Jury w składzie : P. Beata Podkowińska, P. Marta Michalak , P. Magdalena Wyszyńska podjęły duże wyzwanie, aby wyłonić laureatów konkursu. Dzieci w sposób niesamowity przygotowały się do swoich wystąpień! Pełne zaangażowania i pasji nagrały swoje umiejętności, aby stać się inspiracją dla swoich kolegów i koleżanek.

Czas ogłosić laureatów II Edycji Festiwalu Eurowizji:

Nagroda Grand Prix została przyznana Michałowi Ziębie uczniowi klasy 3B SP. Michał trenuje taniec towarzyski od 3 lat . Razem ze swoją partnerką taneczną Natalią Olesiejuk zaprezentowali taniec cha-cha.

1 miejsce: Lena Wójcik klasa 5b, Barnaba Cisło klasa 5a

2 miejsce: Maja Flis klasa 1a, Michał Piórkowski klasa 5a

3 miejsce: Gabriela Mazurkiewicz klasa 3a, Otylia Pieckowska klasa 5c

Wyróżnienia:

Danuta Piaseczna klasa 5b

Jagoda Kuźniarska klasa 5c

Michał Ustymowicz klasa 5b

Aleksandra Król- klasa 5c

Borysław Strzelecki – Gliwińki – klasa 3a

Aniela Hajdenrajch- klasa 1a

Antonina Hajdenrajch- klasa 3b