Drużyna „Sieciaków” w 1b
Uczniowie klasy 1b uczestniczyli w lekcji online o bezpieczeństwie dzieci w Internecie. Podczas zajęć uczniowie bliżej poznali bohaterów serii Sieciaki oraz dzieci poznały najczęstsze zagrożenia w sieci. Było to wprowadzenie do świadomego i odpowiedzialnego poruszania się w świecie cyfrowym.




