|

Brąz w sztafetowych biegach przełajowych

W sztafetowych biegach przełajowych uczniowie naszej szkoły zdobyli brąz w kategorii dzieci. Dziewczęta nie miały łatwego zadania, gdyż do rywalizacji stanęło 11 drużyn. W biegu trwającym ok. pół godziny bywało różnie, ale dzięki opanowaniu i znajomości swoich możliwości dziewczęta stopniowo realizowały swoje zadanie, ostatecznie kończąc na 3 pozycji. Chłopcy również mieli wielu rywali, ostatecznie po ciężkiej walce zajęli piątą lokatę.

Ogromne gratulacje dla całej reprezentacji:

Gabrysi Babiak, Alicji Tryzno, Antoniny Hajdenrajch, Wiktorii Macutkiewicz, Niny Piotrowskiej, Justyny Kołacz, Zosi Kolendy, Amelki Krutkowskiej, Mai Trzykowskiej, Martyny Szymańskiej, Barbary Pietras, Antoniego Chełkowskiego, Stefana Stańdo, Nikodema Rezmera, Jana Nabywańca, Stanisława Białowąsa, Igora Słowikowskiego, Iwo Bugaja, Macieja Buczackiego, Macieja Gmurczyka, Marcina Szczepańskiego, Konstantego Wasiewicz-Włodarczyka, Jerzego Ołpińskiego.