Wspólna rowerowa przygoda
23 czerwca 2026 r. odbyła się już druga edycja rajdu rowerowego poświęconego pamięci Jurka Drążkowskiego. W ten sposób mogliśmy kontynuować jego misję i pasję, promować aktywny styl życia, cieszyć się wyjątkowym Miastem – Ogrodem.
Podczas rajdu zwiedziliśmy ciekawe miejsca, poznaliśmy ich historię, celebrowaliśmy wspólne chwile i doskonale się bawiliśmy.
Dziękujemy bardzo naszym gościom – uczniom Szkoły im. św. Teresy w Podkowie Leśnej, że po raz kolejny zechcieli towarzyszyć nam w tym wyjątkowym wydarzeniu.





