Spotkanie z pszczelarzem

Klasy 3a i 2a miały wspaniałe spotkanie z pszczelarzem. Było to bardzo ciekawe doświadczenie. Uczestnicy poznali pracę pszczelarza oraz dowiedzieli się, jak ważną rolę odgrywają pszczoły w przyrodzie. Dzieci miały okazję zobaczyć produkty pochodzące z ula, w tym naturalny wosk pszczeli. Podczas warsztatów pracowali z woskiem, poznając jego właściwości i zastosowanie. Każdy uczestnik własnoręcznie wykonał świecę z wosku pszczelego, rozwijając swoje zdolności manualne i kreatywność. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i dostarczyło wielu nowych wiadomości oraz pozytywnych wrażeń.