|

Święto Wszystkich Mam

Z okazji Dnia Matki, obchodzonego 26 maja, w świetlicy szkolnej odbyły się wyjątkowe zajęcia poświęcone naszym Mamom. To jedno z najpiękniejszych świąt w roku, dlatego dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się, by sprawić swoim mamom radość.

Podczas zajęć uczniowie  z opowiadali o swoich mamach, dzielili się tym, co najbardziej lubią robić wspólnie z nimi, recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki. Nie zabrakło także twórczej pracy plastycznej – Świetliczaki wykonały piękne laurki i portrety, które z dumą wręczyły swoim Mamom w dniu ich święta.