Świat baletu w świetlicy
Sonia, uczennica klasy 2a w trakcie zajęć świetlicowych opowiedziała o balecie. Ten rodzaj tańca bardzo ją interesuje i Sonia uczęszcza na zajęcia baletowe. Zaprezentowała dzieciom strój baletowy i elementy tańca klasycznego. Równocześnie uczestnicy zajęć dowiedzieli się,że taniec klasyczny wymaga dyscypliny i wielu godzin ćwiczeń. Zajęcia zakończyły się wykonaniem pięknych, papierowych tancerek.
Dziękujemy Soni za prezentację swojej pasji.







