Świetlica - Zasady rekrutacji

Rekrutacja dzieci do świetlicy - rok szkolny 2018/19

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do składania kart zgłoszeń dziecka do świetlicy szkolnej na nowy rok szkolny 2018/19.

Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy można odebrać w świetlicy  lub pobrać ze strony internetowej szkoły:

www.podkowa-szkola.pl- zakładka świetlica/rekrutacja

Kierownik świetlicy

Katarzyna Kawecka-Sikora

Termin złożenia kart: 31.05.2018

Zasady naboru do świetlicy szkolnej

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy

Regulamin świetlicy szkolnej

Notice: Undefined variable: old in /home/podkowas/public_html/szkola/application/controllers/PagesController.php on line 28