SKS

Zajęcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017

KLASY 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Gimnastyka korekcyjna – Agata Lewandowska

                                     poniedziałek – klasa 1 – 7 godz. lekcyjna

                                     wtorek – klasa 2 – 7 godz. lekcyjna

                                     wtorek – klasa 3 – 8 godz. lekcyjna

                                     środa – klasa 3 – 6 godz. lekcyjna

                                     środa – klasa 2 – 7 godz. lekcyjna

                                     czwartek – klasa 1 – 6 godz. lekcyjna

Zapisy do grup gimnastyki korekcyjnej bezpośrednio u nauczyciela.

Zajęcia sportowe – Krzysztof Kolenda

                            poniedziałek – 7 godz. lekcyjna

KLASY 4-6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Piłka ręczna – Agata Lewandowska

                     poniedziałek – 8 i 9 godz. lekcyjna

                     środa – 8 i 9 godz. lekcyjna

                     czwartek – 7 i 8 godz. lekcyjna

Zajęcia sportowe – Krzysztof Kolenda

                            piątek – 7 godz. lekcyjna

Siatkówka, koszykówka – Krzysztof Kolenda

                                      czwartek – godz. 17.30-19.00

GIMNAZJUM

Piłka ręczna – Agata Lewandowska

                     poniedziałek – 8 i 9 godz. lekcyjna

                     środa – 8 i 9 godz. lekcyjna

                     czwartek – 7 i 8 godz. lekcyjna

Zajęcia sportowe – Krzysztof Kolenda

                            wtorek – 7 i 8 godz. lekcyjna

Siatkówka, koszykówka – Krzysztof Kolenda

                                      wtorek, godz. 19.00-20.30

                                      środa, godz. 19.15-20.45

                                      czwartek, godz. 17.30-19.00

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk.
Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej