Samorząd

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie naszej szkoły. Reprezentuje on interesy uczniów. Wywiera zatem wpływ na życie szkoły. Jego zadaniem jest rozwiązywanie problemów uczniów oraz organizowanie życia kulturalnego szkoły. Samorząd Uczniowski działa na demokratycznych zasadach. Uczniowie wybierają swoich przedstawicieli do Rady Samorządu Uczniowskiego, która współdecyduje o treści Statutu Szkoły.

W dniu 08.12.2016 odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego uczniów gimnazjum.

Przedstawicielami samorządu zostali wybrani:

• Aleksander Jerzak ? przewodniczący samorządu
  • Aleksandra Świętochowska ? zastępca przewodniczącego samorządu
  • Sofiko Kuruliszwili ? skarbnik

W roku szkolnym 2016/2017 Samorząd Szkolny planuje następujące działania:

• Rozwój i obsługa radiowęzła szkolnego
  • Organizacja dyskotek szkolnych oraz szkolnych imprez okolicznościowych
  • Organizacja wolontariatu oraz akcji pomocowych i zbiórek pomocowych oraz żywności dla schronisk ze zwierzętami
  • Reprezentacja szkoły na zewnątrz podczas imprez organizowanych przez instytucje gminne
  • Opieka nad pocztem sztandarowym

Notice: Undefined variable: old in /home/podkowas/public_html/szkola/application/controllers/PagesController.php on line 28