Zajęcia pozalekcyjne 2017/2018

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

MATEMATYKA:

klasy 4-7 szkoły podstawowej

Danuta Bajurska - poniedziałek 8 lekcja, sala 34

Beata Onyszko - poniedziałek 8 lekcja, sala 35

Edyta Kołodziejak - poniedziałek, 8 lekcja, sala 22

klasy Gimnazjum

Beata Onyszko - czwartek 8 lekcja, sala 35

JĘZYK POLSKI:

Katarzyna Królak - gimnazjum - czwartek 8 lekcja, sala 18

Katarzyna Królak - klasy 5 SP - wtorek - 7 lekcja, sala 18

CHEMIA:

Danuta Bajurska - czwartek 7 lekcja, sala 34

Iza Janczewska - wtorek 8 lekcja, sala 28

GEOGRAFIA:

Katarzyna Pierczyk - poniedziałek 8 lekcja, sala 25

BIOLOGIA:

Beata Sawicka - poniedziałek 8 lekcja, sala 27

FIZYKA:

Justyna Okowiak-Chinalska - czwartek 7 lekcja, sala 33

JĘZYK ANGIELSKI:

Robert Jarząbek - piątek 7 lekcja, sala 31

Anna Kępińska - wtorek 8 lekcja, sala 26

JĘZYK NIEMIECKI:

Anna Rabecka - wtorek 8 lekcja, sala 26

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE W KLASACH 1-3

KLASA 1A - Barbara Tabaczyńska - wtorek 1 lekcja

KLASA 1B - Edyta Ciach - poniedziałek 6 lekcja

KLASA 2A - Maria Dobrogowska - piątek 1 lekcja

KLASA 3A - Anna Zając - środa 7 lekcja

KLASA 3B - Magdalena Kołodziejska - czwartek 6 lekcja

                   Marta Michalak - piątek 1 lekcja

KLASA 3C - Ewa Grabowska - poniedziałek 5 lekcja

ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI - Marta Michalak - poniedziałek 5 lekcja

 

 

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

INFORMATYKA:

Dawid Paliński

klasy 1-3 szkoły podstawowej - wtorek 6 lekcja, sala 30

klasy 4-5 szkoły podstawowej - co drugi piątek 13.00 - 15.30, sala 30

klasy 6-7 szkoły podstawowej - wtorek 15.30 - 16.45, sala 30

klasy gimnazjalne - środa 15.30-16.45, sala 30

KOSMOLOGIA:

Sławomir Sowiński - poniedziałek 7 lekcja, sala 22

KOŁO HISTORYCZNE: 

Sławomir Sowiński - wtorek 8 lekcja, sala 22

KOŁO POLONISTYCZNE:

Grażyna Zabłocka - koło dla klas 6 SP - "Ojczyzna-Polszczyzna", czwartek 7 i 8 lekcja, sala 19

Katarzyna Królak - koło dla klas 5 SP - "Debata oksfordzka", piątek 7 lekcja, sala 18

Katarzyna Królak - koło gimnazjum - "MY - ONI. Opowiedz mi o sobie", środa 8 lekcja, sala 18

KOŁO MATEMATYCZNE:

Beata Onyszko - koło klasy 7 SP - "Lepszy start" - wtorek 8-9 lekcja, sala 35

Beata Onyszko - zajęcia dla klasy 2 SP - "Szalona matematyka" - środa 6 lekcja, sala 35

KOŁO GEOGRAFICZNE:

Katarzyna Pierczyk - koło dla klas 7 SP i gimnazjum - środa 8-9 lekcja, sala 25

Katarzyna Pierczyk - koło dla klasy 3 SP - "Był sobie świat" - środa 7 lekcja, sala 25

KOŁO PLASTYCZNE:

Grzegorz Bolek - klasy 4-7 SP, modelarnia "Mini-zabytki", czwartek 15-17, sala 28

Grzegorz Bolek - klasy 4-7 SP - "Tajemnice warsztatu młodego artysty", środa 15-17, sala 28

KOŁO MUZYCZNE:

Anna Nowicka - nauka gry na keyboardzie - klasy 4-7 SP - wtorek 8-9 lekcja, sala 26

KOŁO GIER PLANSZOWYCH:

Beata Onyszko, Grzegorz Turek - klasy 4-7 SP i gimnazjum - środa 8-9 lekcja, sala 35

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE DLA KLAS 4-6 SP

klasy 4a i 4b – środa – 6 godz. lekcyjna, sala nr 3 

klasy 5a, 5b i 5c – poniedziałek – 6 godz. lekcyjna, sala nr 3

klasa 6a, 6 b – wtorek – 7 godz. lekcyjna, sala nr 3

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE DLA KLAS 7 SP i II-III GIMNAZJUM

klasy 7a, 7b i 7c - wtorek - 8 godz. lekcyjna

klasy IIa i IIb - środa - godz. 15.30-16.15

klasa IIIa - piątek - 1 godz. lekcyjna

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk.
Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej