"LŻEJSZY PLECAK" - ZBIÓRKA UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

Opublikowano: 26-09-2017

Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice,

Ponieważ chcemy jak najlepiej wykorzystać potencjał ?Lżejszego Plecaka?
oraz zebrane na zakup dodatkowych podręczników fundusze, zwracamy się jeszcze raz z prośbą o przejrzenie domowych zasobów w poszukiwaniu następujących podręczników:

?Śladami przeszłości? ? seria podręczników do historii dla klas gimnazjum
?Wczoraj i dziś? ? seria podręczników do historii dla szkoły podstawowej
?Matematyka wokół nas? ? seria podręczników i zbiorów zadań dla klas szkoły podstawowej
?Tajemnice przyrody? ? seria podręczników dla klas szkoły podstawowej

Będziemy wdzięczne za każdy oddany egzemplarz,  który pozostając w szkole, pozwoli odciążyć plecaki Państwa dzieci.

PILNE!

Prosimy o  kontakt z Radą Rodziców lub bezpośrednio ? Kasią Cichal lub Ewą Murawską,
ewentualnie przyniesienie podręczników do sekretariatu naszej szkoły.

Notice: Undefined variable: old in /home/podkowas/public_html/szkola/application/controllers/PagesController.php on line 28