BASEN - ZAJĘCIA DLA KLAS 2, 3 i 4 SP

Opublikowano: 24-09-2017

Szkoła Podstawowa wspólnie z Radą Rodziców organizuje w roku szkolnym 2017/2018 zajęcia na basenie dla klas 2, 3 i 4 szkoły podstawowej.

Uwaga! Zajęcia rozpoczynają się 11 września 2017 r.

Zajęcią będą odbywają się na basenie w Pruszkowie w poniedziałki o godz. 13.00 i 13.45 (dla klas 2 i 3) oraz we wtorki o godz. 14.00 (dla klas 4). Dzieci dowożone będą ze szkoły na basen autokarem.

Dokładne informacje dotyczące zajęć i rekrutacji znajdują się na blogu Rady Rodziców (1 i 3 post na blogu):

Zapisy na zajęcia również prowadzi Rada Rodziców, poprzez maila udostępnionego na wyżej wymienionej stronie Rady.