Pożegnanie klas ósmych

24 czerwca za pomocą aplikacji Microsoft Teams odbyło się pożegnanie klas ósmych. Ta uroczystość to było ich swoiste święto, ponieważ cała uwaga nauczycieli i rodziców skupiała się na Absolwentach. Wychowawcy wraz z uczniami przygotowali wspólnie to wydarzenie. Mieliśmy okazję zobaczyć prezentacje oraz filmy przygotowane przez klasy. W trakcie spotkania klasy ósme żegnały się ze swoimi Opiekunami, dziękowały też za ten czas Dyrekcji i Nauczycielom.

Pani dyrektor Agnieszka Hein podziękowała Uczniom za ich czas w szkole, zaangażowanie oraz uśmiech, który mobilizował do pracy.

Życzymy wam powodzenia, drodzy Absolwenci, radości i samych sukcesów w odkrywaniu nowych tajemnic.

Niech Wam towarzyszą słowa Ryszarda Kapuścińskiego:

Żeby napisać jedno własne zdanie, trzeba przeczytać tysiące cudzych.