INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH I GIMNAZJUM

Opublikowano: 20-02-2019

Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60 zaprasza serdecznie 22 marca (piątek) od godziny 13:00 do godziny 17:00 na Dzień Otwarty Podkowiańskiego Liceum nr 60. Będzie to doskonała okazja by przyjrzeć się naszej szkole z bliska, przekonać się, że warunki pracy są dostosowane do oferty edukacyjnej.

Uczniowie (oraz kadra nauczycielska) chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania oraz rozwieją wątpliwości związane z wyborem szkoły. Liceum jest do Państwa dyspozycji przez cały dzień. Serdecznie zapraszamy kandydatów do klas pierwszych zarówno kończących gimnazjum jak i szkołę podstawową.

- spotkania z nauczycielami i uczniami,
- smaczny poczęstunek
- prezentacja szkoły i oferty edukacyjnej w szczególności:
   a) zasady rekrutacji
   b) wybór przedmiotów (rozszerzonych)
   c) działalności szkoły w środowisku lokalnym
   d) zajęcia dodatkowe