PAWEŁ LAUREATEM KURATORYJNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO I INFORMATYCZNEGO

Opublikowano: 17-11-2018

Z ogromną radością informujemy, że uczeń klasy siódmej naszej szkoły podstawowej - PAWEŁ JASTRZĘBSKI - został laureatem kuratoryjnego konkursu matematycznego oraz laureatem konkursu informatycznego "miniLOGIA18". To najwyższe możliwe wyróżnienia, jakie może zdobyć uczeń w szkole podstawowej. Przypominamy również, że Paweł jest "multilaureatem": konkurs matematyczny wygrał po raz drugi, a informatyczny po raz trzeci.

Gratulujemy osiągniętego sukcesu Pawłowi, jego Rodzicom oraz nauczycielom matematyki i informatyki, pracującym do tej pory z Pawłem, w szczególności p. Danucie Bajurskiej i p. Dawidowi Palińskiemu - przygotowującym ucznia do konkursów w tym roku szkolnym.

DZIĘKUJEMY !!!