KRZYSZTOF I ADAM LAUREATAMI KONKURSU HISTORYCZNEGO "LOSY ŻOŁNIERZA"

Opublikowano: 24-09-2018

23 maja 2018 w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". Organizatorem konkursu jest mazowiecki Kurator Oświaty. W tym roku w konkursie dwóch naszych uczniów uzyskało tytuł laureata:

Adam Skrobański - klasa III gimnazjalna,

Krzysztof Kurowski - klasa III gimnazjalna.

Zwycięzcom towarzyszył w czasie uroczystości opiekun - nauczyciel historii Sławomir Sowiński, pod okiem którego chłopcy zdobywali potrzebną do sukcesu wiedzę. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy chłopakom oraz panu Sławomirowi za włożoną w ostateczny triumf pracę!!!

Adam Skrobański (po lewej) i Krzysztof Kurowski

dumnie prezentują dyplomy.

Obydwaj Laureaci wraz na nauczycielem prowadzącym

panem Sławomirem Sowińskim.