SPOTKANIE Z AUTORKĄ "DYNASTII MIZIOŁKÓW"

Opublikowano: 22-05-2018

Naszym gościem była pisarka i ilustratorka Pani Joanna Olech, która 7 maja br. spotkała się z uczniami klas 4.

Czwartoklasiści mieli okazję m. in. poznać genezę „Dynastii Miziołków”, zobaczyć jak szybko na kartce papieru spod ręki naszego gościa wyłania się postać Pompona, spróbować swoich sił jako twórcy tekstu do książki dla dzieci uczących się czytać – jak się okazuje nie jest to proste zadanie. Poza tym brały udział w wielu konkursach związanych z twórczością autorki. Najwięcej uwagi zwróciła jednak książka „Zoom” i jej niezwykły pomysł ilustratorski. A zaczęło się od prostego pytania: „Co to może być...?”. Wiele się działo i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na koniec był czas na pytania do pisarki i autografy.

Bardzo ciekawe i niezapomniane spotkanie, w czasie którego dzieci mogły uruchomić swoją wyobraźnię i kreatywność.

Iwona Grabowska-Gralak

J.Olech_1