EKOMODA

Opublikowano: 24-09-2018

Fashion Week dotarł do szkoły w Podkowie Leśnej!

Uczniowie klasy 3b SP zaprezentowali   stroje w stylu EKO.  Pokaz mody oprawiony był niesamowitą szatą muzyczną! Jurorzy oceniali oryginalność stroju oraz jego opis.  Wyniki konkursu były następujące:

1. miejsce: Kornelia Dawidiak

2. miejsce: Wiktoria Petryna

3 miejsce: Joanna Duran

wyróżnienia: Katarzyna Nowińska , Tamara Magomadova, Krystian Kujawa, Danuta Piaseczna.

Na wybiegu zobaczyliśmy  eleganckie, opływające sylwetkę stroje wykonane z tektury, folii, papieru, a nawet siatki ogrodzeniowej! Gwiazdy takie jak Alvaro Soler, Kajah oraz Cleo porwały serca publiczności!

Ekomoda_1

Ekomoda_2