OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA

Opublikowano: 24-09-2018

Jagoda Pawłowska uczennica klasy 7b zajęła 2. miejsce w kategorii literackiej szkół podstawowych powiatowego konkursu literacko-plastycznego „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”.
Jak zakłada organizator, czyli Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa w Milanówku, celem konkursu jest utrwalenie w pamięci zaniedbanych, czasem wręcz zrujnowanych obiektów architektonicznych i „Wielkich Zapomnianych” - ludzi, o których warto pamiętać, ponieważ przez swoje działania, postawy wzbogacili naszą Małą Ojczyznę.
      Jagoda poświęciła swoje opowiadanie Poli Gojawiczyńskiej, która po Powstaniu Warszawskim zatrzymała się na dłużej w Stawisku.
   Naszej uczennicy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich.

Iwona Grabowska-Gralak