PRACA SZKOŁY W CZASIE EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH

Opublikowano: 25-09-2018

W dniach 18 - 20 kwietnia 2018 roku (środa - piątek) w szkole odbędzie się egzamin państwowy klas III gimnazjalnych.

Klasy II gimnazjalne są w tych dniach ustawowo zwolnione z zajęć szkolnych.

Klasy 1 - 7 szkoły podstawowej w okresie 18 - 20 kwietnia odbywają zajęcia lekcyjne według nieznacznie zmienionego planu lekcji. Zmiany dotyczą klas 4 - 7, dotyczą głównie wcześniejszego zakończenia zajęć w danej klasie oraz zmiany sal lekcyjnych, w których odbywają się zajęcia. Prosimy o uważną analizę zmienionego planu, dostępnego poniżej.

PLAN ZAJĘĆ KLAS 4-7 SP W DNIACH 18 - 20 KWIETNIA