WYCIECZKA DO PUŁTUSKA

Opublikowano: 17-11-2018

Klasa 3b wyruszyła do starego zamczyska w Pułtusku w celu zapoznania się z zasadami Savoir Vivre! Zamek mieści się nad Narwią , oferując piękne wnętrza, tradycyjną atmosferę oraz doskonałą lokalizację. Dzięki praktycznym warsztatom uczniowie opanowali kod ułożenia sztućców, rolę serwetki i jej składania,  kulturalne spożywanie posiłków oraz poprawne siadanie do stołu. Dzieci zapoznały się również z historią polskiej kuchni.  Wykwintny obiad we wnętrzu pięknego zamku okazał się niesamowitym przeżyciem! Potrawy były pyszne, a deser rozpływał się w ustach!

Pułtusk

PułtuskPułtusk