ADAŚ MICKIEWICZ ŁOBUZEM? - SPOTKANIE AUTORSKIE

Opublikowano: 17-11-2018

Czy Adaś Mickiewicz był łobuzem? Co zrobił, żeby ratować ojca w czasie pożaru? Jak wyglądało pierwsze spotkanie poety z Marylą – jego miłością? Odpowiedzi na te pytania ( i wiele innych) uczniowie klas 4a i 4b usłyszeli w czasie spotkania z panem Jakubem Skworzem – autorem książki „Adaś Mickiewicz. Łobuz i mistrz”. Spotkanie odbyło się 19 lutego br. w naszej szkole. Było również okazją do porozmawiania o pasjach – nie tylko tych Mickiewicza, ale również dzieci.

Na koniec czwartoklasiści bardzo chętnie wzięli udział w konkursie, w czasie którego mieli okazję wykazać się zdobytą wiedzą o Adamie Mickiewiczu.

Był też czas na pytania do autora i autografy.

Iwona Grabowska-Gralak

Spotkanie autorskie_1