ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W PROJEKCIE UNIJNYM

Opublikowano: 21-07-2018

Zapraszamy Rodziców zainteresowanych wyjaśnieniem wszystkich szczegółów dotyczących zajęć pozalekcyjnych finansowanych z projektu europejskiego na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 12 grudnia o godz. 20.00 (po dniu otwartym) w sali konferencyjnej szkoły. W spotkaniu  uczestniczyć będzie Dyrektor Szkoły oraz przedstawiciele fundacji STIWEK koordynującej program.

Harmonogram odbywających się zajęć wpisany jest w zakładce "Dla uczniów/Zajęcia pozalekcyjne" (zielone pole po prawej stronie, na stronie głównej szkoły).