NIESAMOWITA SPORTOWA JESIEŃ - GRAD MEDALI

Opublikowano: 22-11-2017

W październiku i listopadzie uczniowie naszej Szkoły prawie we wszystkich zawodach, w których brali udział, dochodzili aż do finału rozgrywek. Oto wyniki naszych sportowców:

I miejsce chłopców w zawodach powiatowych w koszykówce roczników 2005 i młodszych,

I miejsce dziewcząt w zawodach powiatowych w piłce nożnej roczników 2002-2004, III miejsce tej samej drużyny w zawodach międzypowiatowych,

II miejsce dziewcząt w zawodach powiatowych w koszykówce roczników 2002-2004,

II miejsce chłopców w zawodach powiatowych w koszykówce roczników 2002-2004,

II miejsce dziewcząt w zawodach powiatowych w koszykówce roczników 2005 i młodszych,

I miejsce dziewcząt w turnieju o puchar Dyrektora Szkoły w Teresinie w piłce ręcznej roczników 2005 i młodszych. Najlepszą zawodniczką turnieju została nasz uczennica Emilka Sikora.

III miejsce chłopców w turnieju o puchar Dyrektora Szkoły w Teresinie w piłce ręcznej roczników 2005 i młodszych.

Wszystkim naszym medalistom gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Szkoły i Miasta.

Dziękujemy również bardzo nauczycielom wychowania fizycznego: p. Agacie Chrzanowskiej i p. Krzysztofowi Kolendzie za sportową i wychowawczą opiekę nad drużynami, owocującą niespotykanym dotychczas pasmem sukkcesów.