PRZEŁAJE - CIĄG DALSZY SUKCESÓW

Opublikowano: 24-10-2017

W drużynowych, sztafetowych zawodach w biegach przełajowych o mistrzostwo powiatu grodziskiego uczniowie ze szkoły podstawowej nie pozostawili konkurencji złudzeń, co do tego, kto w powiece jest w przełajach najlepszy. Sztafeta chłopców zdobyła w zawodach I miejsce, sztafeta dziewcząt miejsce II.

Złota sztafeta chłopców wystąpiła w składzie: Alex Eckhoff. Jan Krupa, Maciej Jastrzębski, Szymon Aleksandrzak, Antoni Terlecki, Tomasz Łapiński, Łukasz Świtkowski, Patryk Wasiluk, Jan Zatyka.

Srebrna sztafeta dziewcząt: Wiktoria Kendra, Olga Ostaszewicz, Zofia Ziółek, Aleksandra Sobocińska, Klara Ohme, Zuzanna Krzosek, Julia Zalewska, Emilia Sikora, Tamara Sygut-Mirek, Antonina Burlewicz.

Ogromny indywidualny sukces w przełajach odniosła także uczennica klasy 7 SP Joanna Krzyżanowska, zdobywając w zawodach wyższego szczebla - międzypowiatowych, miejsce II.

Obu sztafetom oraz Aśce gratulujemy i dziękujemy nauczycielom przygotowującym naszych lekkoatletów: p. Agacie Chrzanowskiej i p. Krzysztofowi Kolendzie.