PIERWSZE SUKCESY SPORTOWE - PRZEŁAJE

Opublikowano: 18-12-2017

Już na samym początku roku szkolnego imponuje forma sportowa naszych szkolnych lekkoatletów. W Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych uczniów szkół podstawowych zebraliśmy niemały worek medali.

 

Mistrzynią powiatu została Joanna Krzyżanowska (klasa 7), która mimo, że pomyliła trasę biegu, to i tak dogoniła rywalki i nie dała im szans na finiszu. Drugie miejsca w swoich biegach uzyskali: Olga Ostaszewicz (klasa 4), Alex Eckhoff (klasa 7), Maciej Jastrzębski (klasa 6). Na najniższym, trzecim miejscu na podium zameldowali się natomiast: Klara Ohme (klasa 5) oraz Szymon Aleksandrzak (klasa 7).

 

Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów w zawodach sztafetowych oraz międzypowiatowych. Gratulujemy również nauczycielom wychowania fizycznego pracującym z "przełajowcami": p. Agacie Chrzanowskiej i p. Krzysztofowi Kolendzie.


Notice: Undefined variable: old in /home/podkowas/public_html/szkola/application/controllers/PagesController.php on line 43

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk.
Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej