PIERWSZE SUKCESY SPORTOWE - PRZEŁAJE

Opublikowano: 24-10-2017

Już na samym początku roku szkolnego imponuje forma sportowa naszych szkolnych lekkoatletów. W Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych uczniów szkół podstawowych zebraliśmy niemały worek medali.

Mistrzynią powiatu została Joanna Krzyżanowska (klasa 7), która mimo, że pomyliła trasę biegu, to i tak dogoniła rywalki i nie dała im szans na finiszu. Drugie miejsca w swoich biegach uzyskali: Olga Ostaszewicz (klasa 4), Alex Eckhoff (klasa 7), Maciej Jastrzębski (klasa 6). Na najniższym, trzecim miejscu na podium zameldowali się natomiast: Klara Ohme (klasa 5) oraz Szymon Aleksandrzak (klasa 7).

Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów w zawodach sztafetowych oraz międzypowiatowych. Gratulujemy również nauczycielom wychowania fizycznego pracującym z "przełajowcami": p. Agacie Chrzanowskiej i p. Krzysztofowi Kolendzie.