POŻEGNANIE KLAS 3. GIMNAZJUM

Notice: Undefined variable: news in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Notice: Trying to get property of non-object in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Opublikowano: 23-08-2017

W środę (21.06.) miało miejsce uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich naszego gimnazjum. Spotkanie rozpoczęło się od tradycyjnego Poloneza, po którym nastapiła część artystyczna przygotowana przez uczniów. Nie obyło się bez wzruszyjących podziękowań i radosnych zadań, które uczniowie przygotowali dla swoich nauczycieli.

Polonez

Pożegnanie klas trzecich