SPOTKANIE AUTORSKIE

Notice: Undefined variable: news in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Notice: Trying to get property of non-object in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Opublikowano: 23-08-2017

W poniedziałek 19 czerwca dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej uczestniczyły w spotkaniu autorskim z panią Justyną Bednarek, autorką książek dla dzieci. Nosiło ono tytuł Spotkanie skarpetkowe gdyż dotyczyło ulubionych książek naszych małych czytelników, opowiadających o niesamowitych przygodach skarpetek, które wyruszają w świat w poszukiwaniu szczęścia. Uczniowie przygotowali kolorowe dekoracje, na które składały się rysunki, plakaty i "skarpeciaki" czyli pacynki wykonane ze skarpetek.

Podczas spotkania pisarka opowiadała jak powstają książki, skąd bierze pomysły i inspiracje, odpowiadała na liczbe pytania czytelników, podziwiała "skarpeciaki" i zachęcała dzieci do tworzenia własnych historii.

Spotkanie z panią Justyną Bednarek było miłym podsumowaniem całorocznej pracy DKK (Dyskusyhnego Klubu Książki) działającego w świetlicy szkolnej, pod patronatem Biblioteki Miejskiej w Podkowie Leśnej i Instytutu Książki.

Marzena Kuc

Spotkanie skarpetkowe