AKCJA BEZPIECZNE WAKACJE

Notice: Undefined variable: news in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Notice: Trying to get property of non-object in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Opublikowano: 23-08-2017

Miło nam poinformować, że nasza szkoła bierze udział w trwającej od 22 maja do 30 września akcji Bezpieczne Wakacje 2017.

Celem ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Bezpieczne wakacje