REFORMA EDUKACJI - ZMIANA USTROJU SZKOŁY

Notice: Undefined variable: news in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Notice: Trying to get property of non-object in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Opublikowano: 23-08-2017

Szanowni Państwo Rodzice

Informuję, że w związku z wprowadzeniem od 1 września 2017r. nowego ustroju szkolnego i przekształceniem zespołu szkół w ośmioletnią szkołę podstawową z klasami gimnazjalnymi z siedzibą w Podkowie Leśnej, ul. Jana Pawła II 20, wszyscy uczniowie dotychczasowego Zespołu Szkól w Podkowie Leśnej, w tym uczniowie klas I, III, VI Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy oraz  uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Profesora Kazimierza Michałowskiego  będą realizowali obowiązek szkolny w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Warszawy z klasami gimnazjalnymi w Podkowie Leśnej, ul. Jana Pawła II 20.

Elżbieta Mieszkowska

Dyrektor Zespołu Szkól w Podkowie Lesnej