LEKKOATLECI NA MEDAL!

Opublikowano: 26-06-2017

Uczniowie klas gimnazjalnych wzięli udział w powiatowych zawodach lekkoatletycznych, osiągając następujące wyniki:

• Uczniowie klas III gimnazjum:

I miejsce – bieg 400m – Weronika Lalewicz

I miejsce – sztafeta olimpijska – Weronika Lalewicz, Michalina Szlacheta, Aleksandra Świętochowska, Zuzanna Piotrowska

II miejsce – bieg 200m – Jan Sforza

II miejsce – skok wzwyż – Aleksandra Świętochowska

• Uczniowie klas I – II gimnazjum:

I miejsce – bieg 1000m – Jan Łapiński

I miejsce – bieg 100m – Julia Skocińska

I miejsce – skok wzwyż – Barbara Burlewicz

I miejsce – skok w dal – Oliwia Kamińska

I miejsce – sztafeta 4x100m - Julia Skocińska, Barbara Burlewicz, Oliwia Kamińska, Amelia Kwiatkowska

III miejsce – bieg 300m – Amelia Kwiatkowska

Dziewczęta zajęły II miejsce w klasyfikacji generalnej.

Gratulujemy wygranym i przegranym oraz nauczycielom wychowania fizycznego przygotowującym uczniów do zawodów. Życzymy dalszych sukcesów na zawodach międzypowiatowych !!!