KANGUR MATEMATYCZNY I KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

Notice: Undefined variable: news in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Notice: Trying to get property of non-object in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Opublikowano: 23-08-2017

W konkursie "Kangur Matematyczny" wzięło udział 55 uczniów Zespołu Szkół. Najwyższe wyniki osiągnęli:

Barnaba Cisło ? klasa 2 SP ? wyróżnienie,

Kamil Karlicki ? klasa 3 SP ? wyróżnienie,

Konrad Karlicki ? klasa 4 SP ? wyróżnienie,

Ignacy Chyliński ? klasa 5 SP ? wyróżnienie,

Michał Szymański ? klasa 5 SP ? wyróżnienie,

Paweł Jastrzębski ? klasa 6 SP ? wyróżnienie,

Gaweł Olawa ? klasa 6 SP ? wyróżnienie,

Piotr Halbersztat ? klasa II GIM ? wyróżnienie,

Stanisław Biegała ? klasa III GIM ? wyróżnienie,

Maciej Stąporek ? klasa III GIM ? wyróżnienie.

W Konkursie Logicznego Myślenia wzięło udział 15 uczniów. Najwyższe wyniki osiągnęli:

Maciej Stąporek ? klasa III gim. ? 3 miejsce w Polsce ? dyplom laureata, nagroda książkowa,

Paweł Jastrzębski ? klasa 6 szk. podstawowej ? 5 miejsce w Polsce ? dyplom laureata, nagroda książkowa,

Stanisław Biegała ? klasa III gim. ? dyplom laureata,

Gaweł Olawa ? klasa 6 szk. podstawowej ? dyplom laureata,

Julian Jackiewicz ? klasa 5 szk. podstawowej - wyróżnienie,

Piotr Halbersztat ? klasa II gim. ? wyróżnienie.

Wyniki pozostałych uczniów dostępne są u nauczycieli matematyki.

Wszystkim uczestnikom konkursów, a w szczególności wyróżnionym uczniom, gratulujemy!!!